Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Cities: Skylines - opinie na świeżo po premierze
#50
nie zgodze sie z tobą że ta gra jest trudna. trudna to ona jest na początku, moje 1 miasto zbankrutowało bo za bardzo zaszalałem z zakupem elektrowni wiatrowych. moje 2 miasto które zacząłem o3 rano do teraz ma ponad 60k mieszkańców i mój problem to 4 pełne wysypiska i 7 spalani które nie nadążają ze spalaniem nawet mod z recykling factory nie pomógł (mod jest uwalony, budynek zbiera śmieci ale ich nie przerabia) zakorkowane drogi wyjazdowe bo postawiłem wszystkie fabryki przetwórcze, wiec mają problem z wywożeniem urobku a pociąg jest za daleko. przez te 8h zarobiłem 15milionów albo 150m nie wiem bo mi tak szybko cyferki wpadają że nie wiem cą z tą cała kasą robić. a po wybudowaniu 4 portów i leśnictwa koło towarowego zarabiam 45k na tydzień. po podniesieniu podatków do 12% mam 60k na tydzień. wiec nie powiem żeby to było trudne. po postawianiu metra i autobusów jedynymi samochodami co mi korkują ulice to turyści i ciężarówki wyjeżdżające i wierzgające. zostawiłem swoje miasto i poszłem pozmywać a gdy wróciłem miałem tylko ze 3 pożary. co najdziwniejsze remiza stała koło budynków które sie z fajczyły a nie było korków.
[Obrazek: 76561198041548912.png]
  Odpowiedz

Witaj na Cities Skylines PL!
Aby dodać odpowiedź zaloguj się, lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zalogowani użytkownicy mogą odpowiadać w wątkach

Szybka rejestracja

Możesz także skorzystać z opcji szybkiej rejestracji za pomocą facebooka.



Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości