Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Cities: Skylines - opinie na świeżo po premierze
#47
Gram w Banished i na tym polu musze przyz nac racje Galaxar7 ze to trudna gra i stawia wyzwania.Zbudowac cos w tej grze co bedzie dzialalo w 100% to cud..stopien trudnosci bardzo duzy i samo wyzwanie.O Simcity i XXL nie bede pisal bo mi sie niecenzuralne slowa pchaja na klawiature.
Zdarzenia losowe czyli ewentualne kataklizmy ktore wymieniono ..pelna zgoda ale osobiscie bym wtedy poprosil o mozliwosc wylaczenia tej opcji.Zgoda natomiast dlatego ze moze ktos lubi jak mu miasto idzie w perzyne i czuje ze gra.Ja lubie grac spokojnie.
Handel miedzy miastami...moglby byc ale na pewnoi nie na zasadzie jaka byla w CXL...zetony i inne cudactwa.
Multiplayer....nie wyobrazam sobie ponownie multiplayera w citybuilderze.
Jestem w 100% zadowolony ze go nie ma nauczony doswiadczeniem z Simcity.
Multiplayer kojarzy mi sie tylko z rozgrzebanymi miastami przez graczy pozostawieniu ich i potem bylo na mapie moje iasto i i reszta slumsy i tak na innych pozostalych mapach.
Nie wiem jak mozna wyobrazic sobie multiplayera w citybuilderach bo nie mam pojecia co mialbym niby robic z innymi graczami.Handlowac?
Multiplayer moglby byc na zasadzie takiej ze kto chcialby sie podenerwowac to moglby grac i oczywiscie w zyciu nie skorzystalbymn z tego wyboru osbiscie mowie mu nie.
Simcity4 na ktorym sie niby wszystkie citibuidery of tego czasu wzoruja nie bylo multi,wymyslnego handlu miedzy miastami a gra caly czas zyje,rozwija sie i ma fanow i preznie dzialajace fora na calym swiecie.
Skoro wzorem jest gra tak dobra jak SC4 to po co do niej dodawac rzeczy ktore w innych grach tego typu sie nie sprawdzily.
Suma IQ na Ziemi jest wielkością stałą. Problem w tym, że liczba ludzi stale rośnie
  Odpowiedz

Witaj na Cities Skylines PL!
Aby dodać odpowiedź zaloguj się, lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zalogowani użytkownicy mogą odpowiadać w wątkach

Szybka rejestracja

Możesz także skorzystać z opcji szybkiej rejestracji za pomocą facebooka.



Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: