Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Cities: Skylines - opinie na świeżo po premierze
#45
to moje subiektywne odczucie po graniu w sc5 czy cities xl (bo xxl to jest to samo co xl platinum. różnica to dodatkowy X i inny kolor gui). w sc5 nawet z dodatkiem nie mogłeś iść na kawkę bez robienia pause, bo jak nieraz sie przekonałem że wystarczyło pójść za potrzebą a po powrocie mieliśmy zgliszcza, itp. tutaj jeśli sie wszystko ustawi jak należy to można iść na kawke, wyrzucić śmieci czy pójść do sklepu. a po powrocie jak coś nam sie zepsuje to naprawienie zajmuje 2 min.
nie mówię że ta gra jest zła ale jak wskazuje nazwa tematu to są moje odczucia po premierze. są one bardzo pozytywne w porównaniu do premiery sc5 i cities xxl. (w których padła masa wulgarnych epitetów pod adresem producentów)dlatego po tych 2 niewypałach, wolałem podejść do tej gry z rezerwą, niż doświadczyć kolejnego zawodu jakim były te 2 gry.
co do ilości osób tworzących te gre to zagraj w Banished te grę tworzyła 1 osoba, a mimo tego ma naprawdę wysoki poziom trudności już na starcie, super grywalność itp. (np.jeśli nie zdążysz zebrać odpowiednich surowców, i odpowiednich budynków przed 1 zimą to game over zaczynasz od początku bo ci mieszkańcy umierają z głodu i zimna.) może w przyszłości dodadzą większy stopień trudności, zdarzenia losowe np trzęsienie ziemi, tornada, kataklizmy zjawiska atmosferyczne zdarzenia losowe. i zdecydowanie brakuje mi handlu miedzy swoimi miastami jak w C.xl o multiplayerze nie wspomnę nawet jak by miał być taki jak w sc5 czy w tropico 5. jestem dobrej myśli co do tej gry, chociaż byłem dobrej myśli też po 1 patchu sc5 po 4patchu i dodatku dołączyłem do grona ludzi którzy jej do dziś nienawidzą. oby gra sie rozwijała w najlepsze a może za rok EA bedzie rozdawać za darmo sc5 bo nikt nie bedzie chciał tego gniota kupować.
co do trybu hardcore to nie włączam bo mi to blokuje zdobywanie osiągnięć.
[Obrazek: 76561198041548912.png]
  Odpowiedz

Witaj na Cities Skylines PL!
Aby dodać odpowiedź zaloguj się, lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zalogowani użytkownicy mogą odpowiadać w wątkach

Szybka rejestracja

Możesz także skorzystać z opcji szybkiej rejestracji za pomocą facebooka.



Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości