Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Cities: Skylines - opinie na świeżo po premierze
#35
Bartek napisał(a):Zajezdnia to nie przystanek. Linie autobusową mozna zacząć gdziekolwiek chcesz, autobusy wyjadą z zajezdni do pierwszego przystanku i stamtąd będą kursować po danej linii. Jeśli chcesz zbudować drugą linię nie musisz budować drugiej zajezdni, bo ona jest pojemna i obsłuży nawet kilka. Dopiero jak będziesz mieć dużą siatkę połączeń, warto dodać koleją zajezdnię aby autobusów było więcej i miały mniejszy dystans do przejechania z zajedni do pierwszego przystanku na linii.

A czy da się łączyć przystanki/linie w tym samym punkcie? Bo jak chciałem nanieść przystanek na przystanek to wyskakiwała mi opcja czy chcę przenieść przystanek a mi chodziło, by konkretnie na danym przystanku były np. 2-3 linie Smile Może trochę w pośpiechu to robiłem i czegoś nie dopatrzyłem, ale miałem wrażenie, że chyba się nie da Smile

Jeszcze 30 minut pracy i lecę testować grę Smile A tymczasem pozdrawiam z centrum Stolicy z wieżowca WFC (21 piętro) Smile
Może przy okazji zamieszczę fotkę dla zainteresowanych... z jednej strony dzielnica WOLA gdzie trwa boom inwestycyjny dzięki budowie metra a z drugiej strony w oddali Stare Miasto Smile

Jak się tylko rozwiną mody to z pewnością postaram się w grze odtworzyć choćby siatkę ulic, niektóre znane obiekty oraz parki warszawskie Smile Taka mini makietka miasta w grze mi się marzy.
  Odpowiedz

Witaj na Cities Skylines PL!
Aby dodać odpowiedź zaloguj się, lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zalogowani użytkownicy mogą odpowiadać w wątkach

Szybka rejestracja

Możesz także skorzystać z opcji szybkiej rejestracji za pomocą facebooka.



Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości