Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Przedstaw się...
#10
Cześć wszystkim.

Mam na imię Łukasz, mam 28 lat i jestem z Warszawy.
Interesuje mnie urbanistyka, architektura krajobrazu i transport publiczny. Swoją przygodę z symulacją życia i budowy miasta rozpocząłem z SimCity 4. Następnie dużo grałem w Cities XL. Choć ta produkcja daje nam ogromne mapy i stosunkowo wysoki poziom realizmu graficznego, zawiera całą masę błedów. Bardzo mocno liczę na produkcję studia Paradox, widząc jak duży potencjał ma gra i jak wspaniałe pomysły ma liczne grono moderów uzupełniające treść gry o dodatkowe budynki, mosty, skwery, środki transportu i inne rozwiązania wpływające na mechanikę gry. Mam nadzieję, że ich aktywności w ramach w.w. produkcji nie zabraknie! Smile

Poza tematem który gry dotyczy, jestem miłośnikiem Twórczości J.R.R. Tolkiena oraz filmowych adaptacji książek Mistrza, tj. Władca Pierścieni i Hobbit.
Posiadam w tym zakresie dość liczną kolekcję mieczy oraz kosturów, licencjonowanych przez United Cuttlery z certyfikatami wiernej kopii filmowego pierwowzoru Smile
Jako, że w Polsce jest niewielu kolekcjonerów tej treści, postanowiłem, że się tym tematem z Wami podzielę.

Pozdrawiam.
  Odpowiedz

Witaj na Cities Skylines PL!
Aby dodać odpowiedź zaloguj się, lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zalogowani użytkownicy mogą odpowiadać w wątkach

Szybka rejestracja

Możesz także skorzystać z opcji szybkiej rejestracji za pomocą facebooka.



Wiadomości w tym wątku
Witam - przez karolazi - 15-09-2017, 11:20

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości