Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Kilka poważnych problemów (korki, zwłoki, śmieci)
#1
Witam. Mam kilka problemów w grze. Jednym z głównych problemów są masakryczne korki. Z niektórymi poradziłem sobie zmieniając ronda z 6 pasmowych na 2 pasmowe, jednak niekiedy nie mam możliwości zmiany dróg ze względu na strome zbocze... Mam kilka rond i skrzyżowań z którymi nie bardzo wiem co zrobić. Przez te korki przemysł nie ma wystarczającej liczby surowców. Strasznie irytują tworzące się światła drogowe i to że AI kierowców korzysta tylko z jednego pasa.
http://i.imgur.com/ku0aJ9D.jpg http://i.imgur.com/wutE1c8.jpg
Tak to wygląda. Jeśli macie jakieś pomysły jak to przebudować sensownie to chętnie posłucham.

Kolejnym problemem są śmieci i zwłoki. W 80% miasta ciągle mam problemy z wywozem śmieci i zwłok mimo że mam na każdym osiedlu po 2 krematoria, kilka cmentarzy w mieście i mnóstwo spalarni (nawet nie liczyłem ale ponad 15 będzie i około 10 wysypisk). O dziwo nie wszędzie jest to wina korków. Zoptymalizowałem większość rond i śmieciarki mogą dotrzeć do osiedli a nadal mam nagromadzenie odpadów. Nie wiem czy to bug gry czy może ja coś robię źle.

Kolejny problem to wykształcenie mieszkańców a tereny przemysłowe i biurowe. Przemysł domaga się ludzi z niskim wykształceniem. Ok, stworzyłem 2 dzielnice o niskiej wartości terenu i wysokiej gęstości daleko od centrum w którym mam szkoły i uniwersytet. Niestety ludzie i tak dojeżdżają do szkół i stają się wykształceni a przemysł nadal nie ma pracowników. Gdy wyłączyłem uniwersytet (1 na całe miasto), przemysł nagle miał pracowników a z kolei rejony biurowe pluły się o wykształconych ludzi. Gdzie tu znaleźć złoty środek? Albo biura albo przemysł?

Z góry dzięki za pomoc.
  Odpowiedz

Witaj na Cities Skylines PL!
Aby dodać odpowiedź zaloguj się, lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zalogowani użytkownicy mogą odpowiadać w wątkach

Szybka rejestracja

Możesz także skorzystać z opcji szybkiej rejestracji za pomocą facebooka.



Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości