Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Jak włączyć / zainstalować Modyfikację
#6
deusz napisał(a):Ok, to ja mam taki problem i fajnie by było gdyby ktoś miał na to jakąś radę. Otóż mam problem z instalacją obiektów. Gra jest wyłączona - otwieram steam (nie w przeglądarce tylko przez aplikację na kompie), wchodzę do Warsztatu, ściągam sobie jakiś obiekt, np. tę katedrę z unikatowych obiektów, subskrybuję, zamykam. Włączam grę i tak jak podane jest wyżej przechodzę do obiektów i mam je zainstalowane i zaznaczony kwadracik, że chcę mieć w grze. Odpalam grę, a tu nie ma tych obiektów. Zaznaczę jeszcze, że gra była kupiona ze steama, inne mody, np. nieograniczona kasa czy kamera z pierwszej osoby - to działa. Ale żadne obiekty. Jakaś porada?

Zależy na jakim etapie masz miasto. Część ściągniętych obiektów może być aktywna po osiągnięciu kamienia milowego na zasadzie ploppowanego obiektu. Inne obiekty są aktywne w momencie wytyczenia strefy i czy się zbudują czy nie, zależy to od mieszkańców i od tego na jakim poziomie rozwoju są dane obiekty.
Mi jedynie zdarzyło się, że dany obiekt nie będzie udostępniony w grze w chwili włączenia zapisanej gry. Wówczas pokazuje się zapis, że dany obiekt ma błąd error.
Wydaje mi się, że tak to właśnie jest. Nie słyszałem na forum by ktoś po zasubskrybowaniu jakiegoś obiektu nie miał go dostępnego w grze.
  Odpowiedz

Witaj na Cities Skylines PL!
Aby dodać odpowiedź zaloguj się, lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zalogowani użytkownicy mogą odpowiadać w wątkach

Szybka rejestracja

Możesz także skorzystać z opcji szybkiej rejestracji za pomocą facebooka.



Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości